$94.05
$110.68
Compare Price
You save
$16.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2-303012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg P2-303012 Adapter Bar Ht 227 527
Item:
#1267157
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | P2-303012 |
| Manufacturer Part # | P2-303012 |
| Height | 0.8" |
| Width | 7" |
| Depth | 27.85" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg P2-303012 Adapter Bar Ht 227 527
$94.05
$110.68
You save
$16.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg P2-303012 Adapter Bar Ht 227 527