$481.55
$566.72
Compare Price
You save
$85.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2-33825A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg P2-33825A Wire Set Mod 200 6ft
Item:
#1266862
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | P2-33825A |
| Manufacturer Part # | P2-33825A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg P2-33825A Wire Set Mod 200 6ft
$481.55
$566.72
You save
$85.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg P2-33825A Wire Set Mod 200 6ft