Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-220117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-220117 Service Kit Hfd 1
Item:
#1253641
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-220117 |
| Manufacturer Part # | PS-220117 |
| Height | 0.7" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-220117 Service Kit Hfd 1