$111.74
$131.50
Compare Price
You save
$19.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-22017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-22017 Head Pump
Item:
#1134013
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-22017 |
| Manufacturer Part # | PS-22017 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-22017 Head Pump
$111.74
$131.50
You save
$19.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-22017 Material Aluminum, Outer Diameter 3 3/8", 86 Mm, Thickness 1/4", 6 Mm, Depth 1", 25 Mm

