$52.84
$77.73
Compare Price
You save
$24.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-B8706101-CL Switch Kit
Item:
#1148829
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-B8706101-CL |
| Manufacturer Part # | PS-B8706101-CL |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg PS-B8706101-CL Switch Kit
$52.84
$77.73
You save
$24.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-B8706101-CL Switch And Bracket, Switch Lighted Red Rocker 20a 125/250vac
