$633.80
$745.91
Compare Price
You save
$112.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-CT0034 Silicone Belt Kit Hct
Item:
#1251156
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-CT0034 |
| Manufacturer Part # | PS-CT0034 |
| Height | 4.55" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-CT0034 Silicone Belt Kit Hct
$633.80
$745.91
You save
$112.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-CT0034 Silicone Belt Kit Hct

