Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-GR0348 Kit2f Z1928 Casting Top
Item:
#1257148
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-GR0348 |
| Manufacturer Part # | PS-GR0348 |
| Height | 1.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 3.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-GR0348 Kit2f Z1928 Casting Top

