$468.93
$551.87
Compare Price
You save
$82.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-GR0356 Kit 2f Z3237 Casting
Item:
#1194725
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-GR0356 |
| Manufacturer Part # | PS-GR0356 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 6.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-GR0356 Kit 2f Z3237 Casting
$468.93
$551.87
You save
$82.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-GR0356 Kit 2f Z3237 Casting

