Free Shipping
Free Shipping
$936.63
$1,102.28
Compare Price
You save
$165.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-GR0366 Kit 2f Z1963 Casting
Item:
#1251495
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-GR0366 |
| Manufacturer Part # | PS-GR0366 |
| Height | 1" |
| Width | 30" |
| Depth | 33" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-GR0366 Kit 2f Z1963 Casting
$936.63
$1,102.28
You save
$165.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-GR0366 Kit 2f Z1963 Casting