$111.91
$131.71
Compare Price
You save
$19.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-HFD042
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-HFD042 Hfd 3a On/off Switch Kit
Item:
#1251490
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-HFD042 |
| Manufacturer Part # | PS-HFD042 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-HFD042 Hfd 3a On/off Switch Kit
$111.91
$131.71
You save
$19.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-HFD042 Hfd 3a On/off Switch Kit

