$257.80
$303.40
Compare Price
You save
$45.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-RG7599 Chain Repair Kit 75 Flat
Item:
#1251544
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-RG7599 |
| Manufacturer Part # | PS-RG7599 |
| Height | 1.63" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-RG7599 Chain Repair Kit 75 Flat
$257.80
$303.40
You save
$45.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-RG7599 Chain Repair Kit 75 Flat

