Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-Z3839
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-Z3839 Element 2n Z3839 Repl Kt
Item:
#1149347
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-Z3839 |
| Manufacturer Part # | PS-Z3839 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-Z3839 Element 2n Z3839 Repl Kt

