Free Shipping
Free Shipping
$3,585.44
$4,219.59
Compare Price
You save
$634.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-Z8749
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-Z8749 Blower Motor Kit 115v
Item:
#1204189
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-Z8749 |
| Manufacturer Part # | PS-Z8749 |
| Height | 7.5" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 9.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-Z8749 Blower Motor Kit 115v
$3,585.44
$4,219.59
You save
$634.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-Z8749 Blower Motor Kit 115v

