Free Shipping
Free Shipping
$3,572.15
$4,203.96
Compare Price
You save
$631.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-Z8750
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-Z8750 Blwr Mtr Kit230v Um Oven
Item:
#1251446
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-Z8750 |
| Manufacturer Part # | PS-Z8750 |
| Height | 8" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 8.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-Z8750 Blwr Mtr Kit230v Um Oven
$3,572.15
$4,203.96
You save
$631.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-Z8750 Blwr Mtr Kit230v Um Oven