$244.54
$287.80
Compare Price
You save
$43.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS-Z9326 Element 230/240v 500w
Item:
#1193917
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-Z9326 |
| Manufacturer Part # | PS-Z9326 |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS-Z9326 Element 230/240v 500w
$244.54
$287.80
You save
$43.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-Z9326 Element 230/240v 500w

