$551.46
$649.00
Compare Price
You save
$97.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS39407
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PS39407 High Limit Parts Kit 39
Item:
#1253642
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS39407 |
| Manufacturer Part # | PS39407 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PS39407 High Limit Parts Kit 39
$551.46
$649.00
You save
$97.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS39407 High Limit Parts Kit 39