Free Shipping
Free Shipping
$881.07
$1,036.91
Compare Price
You save
$155.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PSGR0358 Kit2f Z1935 Casting Bttm
Item:
#1251157
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSGR0358 |
| Manufacturer Part # | PSGR0358 |
| Height | 4" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 20.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PSGR0358 Kit2f Z1935 Casting Bttm
$881.07
$1,036.91
You save
$155.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSGR0358 Kit2f Z1935 Casting Bttm