$453.69
$533.93
Compare Price
You save
$80.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PSRG5072 Kit Motor 120v Flat Rg
Item:
#1251236
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSRG5072 |
| Manufacturer Part # | PSRG5072 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PSRG5072 Kit Motor 120v Flat Rg
$453.69
$533.93
You save
$80.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSRG5072 Kit Motor 120v Flat Rg

