$328.18
$386.22
Compare Price
You save
$58.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PSRG7509
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PSRG7509 Tube Guide Repl Kit
Item:
#1251550
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSRG7509 |
| Manufacturer Part # | PSRG7509 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PSRG7509 Tube Guide Repl Kit
$328.18
$386.22
You save
$58.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSRG7509 Tube Guide Repl Kit

