Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PSZ10286
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PSZ10286 Qt14r Drive Motor Cwr L
Item:
#1203983
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSZ10286 |
| Manufacturer Part # | PSZ10286 |
| Height | 4.95" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 3.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSZ10286 Qt14r Drive Motor Cwr L
