$423.08
$497.90
Compare Price
You save
$74.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PSZ7771
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg PSZ7771 Element 2n Z7771 Rep. Ki T
Item:
#1253505
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSZ7771 |
| Manufacturer Part # | PSZ7771 |
| Height | 0.25" |
| Width | 8" |
| Depth | 11.13" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg PSZ7771 Element 2n Z7771 Rep. Ki T
$423.08
$497.90
You save
$74.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSZ7771 Element 2n Z7771 Rep. Ki T