KitchenRestock.com is your trusted source for Hussmann .
- Authorized Hussmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hussmann PZSMS0P1E1K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg PZSMS0P1E1K Controller
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PZSMS0P1E1K |
| Manufacturer Part # | PZSMS0P1E1K |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PZSMS0P1E1K Controller With Probe And Hardware 115v, Star Heated Perstaltic Warmer Hpd1arb Spde1arb Spde1hp, Spde2arb, Drawer Warmer Sdw2nc, Holman Conveyor Toaster Q3-95arb

