Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang Q9-60101-7662
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg Q9-60101-7662 Front Panel W/ Label Esh Pt/ecoh Pt
Item:
#1197010
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Q9-60101-7662 |
| Manufacturer Part # | Q9-60101-7662 |
| Height | 4.65" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg Q9-60101-7662 Front Panel W/ Label Esh Pt/ecoh Pt
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Q9-60101-7662 Front Panel W/ Label Esh Pt/ecoh Pt
