Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang Q9-60102-102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg Q9-60102-102 Thermostat Safety
Item:
#1132455
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Q9-60102-102 |
| Manufacturer Part # | Q9-60102-102 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Q9-60102-102 Material Steel, Length 27" Wire, 689 Mm Wire, Width 3 5/16", 84 Mm, Height 1 7/8", 48 Mm, Includes (2) Phillip Head Screws Bushing
