Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N SK6-1520001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg SK6-1520001 Burner Manifold
Item:
#1192696
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SK6-1520001 |
| Manufacturer Part # | SK6-1520001 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SK6-1520001 Burner Manifold