Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg SM2-22121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg SM2-22121 Pump Block Assembly
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SM2-22121 |
| Manufacturer Part # | SM2-22121 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SM2-22121 Pump Block Assembly, 4-3/8" X 1-9/16" X 2", Star Peristaltic Cheese Dispenser Csd-1arb Csd-2-h, Csd-2nhc Csd-2rcch Csd-2rch Hpd1 Hpd1arb Hpd2 Hpde1, Hpde2 Spd1arb Spd1hp Spde1arb Spde1hp Spde2arb
