Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-Z14638
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg SP2-Z14638 Pan Assy 12x20 Edm
Item:
#1267266
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SP2-Z14638 |
| Manufacturer Part # | SP2-Z14638 |
| Height | 12" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SP2-Z14638 Pan Assy 12x20 Edm

