Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg SP691-1 Door Gasket 24 1/2" X 62 1/2"
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SP691-1 |
| Manufacturer Part # | SP691-1 |
| Height | 2" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SP691-1 Door Gasket [ 24-1/2" X 62-1/2" ] [rubber ] [ Type R], 1/2" Mag 1" Base 5/8" High, [ Grey ] [snap-in Mount], Glenco
