Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg STA2NZ4057
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg STA2NZ4057 Heating Element 450w 120 V
Item:
#1204192
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | STA2NZ4057 |
| Manufacturer Part # | STA2NZ4057 |
| Height | 1.25" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 22.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg STA2NZ4057 Heating Element 450w 120 V
