$684.73
$805.83
Compare Price
You save
$121.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg STAPSGR0349
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg STAPSGR0349 Kit2f Z1932 Casting Top
Item:
#1204246
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | STAPSGR0349 |
| Manufacturer Part # | STAPSGR0349 |
| Height | 2.95" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 8.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg STAPSGR0349 Kit2f Z1932 Casting Top
$684.73
$805.83
You save
$121.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg STAPSGR0349 Kit2f Z1932 Casting Top