Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg TP9615
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg TP9615 Bearing Self Aligning 1/2"id
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | TP9615 |
| Manufacturer Part # | TP9615 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg TP9615 Material Steel, Length 2 3/8", 60 Mm, Width 1 3/8", 35 Mm, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Depth 1/2", 13 Mm
