$555.02
$567.00
Compare Price
You save
$11.98
(2%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg WS-20385 20 10 Drain Valve Extkit Ss8
Item:
#1192739
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-20385 |
| Manufacturer Part # | WS-20385 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 18.65" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg WS-20385 20 10 Drain Valve Extkit Ss8
$555.02
$567.00
You save
$11.98
(2%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-20385 20 10 Drain Valve Extkit Ss8



