$21.87
$39.00
Compare Price
You save
$17.13
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg WS-50385 Light Signal Red Push On
Item:
#1149080
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-50385 |
| Manufacturer Part # | WS-50385 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg WS-50385 Light Signal Red Push On
$21.87
$39.00
You save
$17.13
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-50385 Light Signal Red Push On

