Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS-50391
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg WS-50391 Pot
Item:
#1180144
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-50391 |
| Manufacturer Part # | WS-50391 |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-50391 Pot For Ss8 No Drain 8-1/4" Id 10-1/16" Od With Bottom, Mount Studs., Wells

