Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg WS-506274
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg WS-506274 Warmer Element 120v 450w 6" Dia
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-506274 |
| Manufacturer Part # | WS-506274 |
| Height | 1.13" |
| Width | 8" |
| Depth | 5.63" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-506274 Element [ 120v 450w 1ph ] [ 6" Dia. ], [terminals Flag W/screw [8-32], Includes Screws # 26-2899 8-32 X 1/4" Ss, Wells Food Warmer Ss8 Ss10 Sw8 Sw10

