Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield WS-65180
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg WS-65180 Thermostat Snap Disc
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-65180 |
| Manufacturer Part # | WS-65180 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-65180 Thermostat Snap Disc, Limit 550 Deg F, Star Wells Convection Oven M4200 M4200-3s M4200-3seu, Oc-1 Oc-2hg Oc-4 Oc-4hc Oc-4tc Wvoc-2hfg Wvoc-2hsg, Wvoc-4hf Wvoc-4hs Wvoc-g136

