$18.71
$19.43
Compare Price
You save
$0.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield WS-85218
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg WS-85218 Inlet Valve Fitting Kit
Item:
#1197032
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-85218 |
| Manufacturer Part # | WS-85218 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg WS-85218 Inlet Valve Fitting Kit
$18.71
$19.43
You save
$0.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-85218 Inlet Valve Fitting Kit
