$13.25
$21.25
Compare Price
You save
$8.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg Y4145
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg Y4145 Knob Cover 10 24thd 1 3/4"rd
Item:
#1178229
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Y4145 |
| Manufacturer Part # | Y4145 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg Y4145 Knob Cover 10 24thd 1 3/4"rd
$13.25
$21.25
You save
$8.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Y4145 Material Brass Threaded Insert, Height 7/8", Outer Diameter 1 3/4", Thread 41571
