Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg Y4187 Rh Motor 120v
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Y4187 |
| Manufacturer Part # | Y4187 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 2.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Y4187 Right Hand Side Drive Gear Motor, [ 120v ] [.4amp ] [ccw Rotation ] [ 5/16" Shaft ], For Sprocket Use # 26-2450, Star Roller Grill 12 25 40 45 75
