KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg Y7263
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg Y7263 Tube Guide 1 1/4 Od X 1 1/8 Id
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Y7263 |
| Manufacturer Part # | Y7263 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Y7263 Tube Guide, Teflon 1-1/4" Od X 1-1/8" Id With Shoulder & Lip To Hold In, Place., Has Pin In Rim No Notch. Used For Hot Dog Roller, Star Roller Grill 12 25 40 45 75

