Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart Y9977
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg Y9977 Pressure Regulator
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Y9977 |
| Manufacturer Part # | Y9977 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Y9977 Lp Gas Pressure Regulator 11" Wc Adj 8" To 12" Wc, For Nat To Lp Conversion On Robertshaw 700 Series Valves

