Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg Z1854
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg Z1854 Knob 1 7/8 D Pointer
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Z1854 |
| Manufacturer Part # | Z1854 |
| Height | 1" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Z1854 Black Pointer Knob W/ Red Indicator Line "star", [ 1-7/8" Dia ] [ Pointer] [mount .25" Round ], Set Screw Down, Star, Hot Dog Warmers/steamers Model 35sxe 70sxe, 20 30 30d 45a 50 75a, Grill/griddle Series Cg & Gr., Warmer Bun Warmer Sst-20 Sst-30 Sst-50.
