Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg Z2174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg Z2174 Tube Guide
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Z2174 |
| Manufacturer Part # | Z2174 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Z2174 Tube Guide, Teflon 1.082" Id X 1.433" Od Has Grove Inside & Notch., Has Notch No Pin., Star Roller Grill 20 30 30d 45a 50 75a.
