Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steel Works Stainless SWPSB-1824 Slide Bar 18" X 24" X 1"H 16/304 Stainless Steel Angle Bar 1" X 1"
| Manufacturer | Steel Works Stainless |
|---|---|
| Model Number | SWPSB-1824 |
| Manufacturer Part # | SWPSB-1824 |
| Type | Rack Slide |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 13 lbs |
| UPC | 747973820180 |
About this item
Product Details
Product Details
Steel Works Stainless, SWPSB-1824, Slide Bar, 18" x 24" x 1"H, 16/304 stainless steel angle bar 1" x 1", 18-gauge stainless steel 1" OD tubing, fits 18" x 24" pre-rinse bowl
