$72.80
$129.31
Compare Price
You save
$56.51
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Steel Works Stainless SWSSR3-24X Single Tier Speed Rail 24"W X 5"D X 10"H 22/304 Stainless Steel
Item:
#1666805
Technical details
| Manufacturer | Steel Works Stainless |
|---|---|
| Model Number | SWSSR3-24X |
| Manufacturer Part # | SWSSR3-24X |
| Style | Single |
| Width (side - side) | 20 - 29 Inches |
| Mounting | Keyholes |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 10" |
| Weight | 5 lbs |
Steel Works Stainless SWSSR3-24X Single Tier Speed Rail 24"W X 5"D X 10"H 22/304 Stainless Steel
$72.80
$129.31
You save
$56.51
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Steel Works Stainless, SWSSR3-24X, Single Tier Speed Rail, 24"W x 5"D x 10"H, 22/304 stainless steel
