$75.97
$134.93
Compare Price
You save
$58.96
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Steel Works Stainless SWSSR3-36X Single Tier Speed Rail 36"W X 5"D X 10"H 22/304 Stainless Steel
Item:
#1666435
Technical details
| Manufacturer | Steel Works Stainless |
|---|---|
| Model Number | SWSSR3-36X |
| Manufacturer Part # | SWSSR3-36X |
| Construction | Stainless Steel |
| Mounting | Keyholes |
| Style | Single |
| Width (side - side) | 30 - 39 Inches |
| Height | 5" |
| Width | 36" |
| Depth | 10" |
| Weight | 7 lbs |
Steel Works Stainless SWSSR3-36X Single Tier Speed Rail 36"W X 5"D X 10"H 22/304 Stainless Steel
$75.97
$134.93
You save
$58.96
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Steel Works Stainless, SWSSR3-36X, Single Tier Speed Rail, 36"W x 5"D x 10"H, 22/304 stainless steel
