Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 12190559 Stacking Tray 1.375 Qt 8.0" X 2.0" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 12190559 |
| Manufacturer Part # | 12190559 |
| Material | Ceramic |
| Long Side / Diameter | 8" |
| Shape | Round |
| Height | 2" |
| Weight | 24.9 lbs |
| UPC | 05018461794807 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 12190559, Stacking Tray, 1.375 qt, 8.0" x 2.0", Nyx, Damson, Steelite, Round, Alumina Vitrified, (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)


