Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 12190636 Stack Plate 10.0" X 0.5" Nyx - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 12190636 |
| Manufacturer Part # | 12190636 |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Size | 10.000" = 10" |
| Height | 0.5" |
| Weight | 24.8 lbs |
| UPC | 05018461794883 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 12190636, Stack Plate, 10.0" x 0.5", Nyx, Damson, Steelite, Round, Alumina Vitrified, (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)


