Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 12200630 Nordic Coupe Plate 6.0" X 1.0" Nyx - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 12200630 |
| Manufacturer Part # | 12200630 |
| Material | Ceramic |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Shape | Round |
| Size | 6.000" = 6" |
| Height | 1" |
| Weight | 6.4 lbs |
| UPC | 05018461794654 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 12200630, Nordic Coupe Plate, 6.0" x 1.0", Nyx, Nyx Olive, Steelite, Round, Alumina Vitrified, (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)


