Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 4909Q109 Tea Cup 8.5 Oz 4.0" Dia. X 3.375"H - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 4909Q109 |
| Manufacturer Part # | 4909Q109 |
| Capacity | 8 Oz |
| Height | 3.38" |
| Width | 4" |
| Weight | 6.14 lbs |
| UPC | 08004360850628 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 4909Q109, Tea Cup, 8.5 oz, 4.0" dia. x 3.375"H, Soda Lime, Bormioli Rocco, Barshine (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
